profesyonel ses sistemlerinde doğru adres

Anons, Konferans ve Müzik Yayın Sistemleri

Her biri ayrı uzmanlık gerektiren Anons, Müzik Yayın ve Konferans Sistemlerinde deneyimli kadromuzla ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun şekilde projelendiriyoruz.

Kalıcı Çözümler Üretiyoruz

Doğru projelendirme önemli

Sahip olduğumuz deneyimli ve uzman teknik kadromuz ile Anons, Müzik Yayın ve Konferans ses sistemlerinde müşterilerimize, en basitten en kapsamlı projelere kadar kalıcı çözümler sunmaktayız.
Anons Müzik Yayın Konferans Sistemleri

Deneyim ve Uzmanlık

Anons, Müzik Yayın ya da Konferans sistemleri olsun, her biri kendi içinde çok farklı ürün gruplarına sahiptir. bu nedenle, konusunda uzman ve deneyimli bir teknik kadro gerektirir.

Anons Müzik Yayın Konferans Sistemleri

Müzik Yayın Sistemleri

Kapalı alanlarda, insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ortam sağlamak amacı ile kullanılır. Anons Sistemi ile genel olarak entegredir.
Anons Müzik Yayın Konferans Sistemleri

Anons Sistemleri

Normal anons veya yangın, doğal afet gibi acil durum anonsları için kullanılır. Otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sunulabilmektedir.
Anons Müzik Yayın Konferans Sistemleri

Konferans Sistemleri

Başkan ve Delege Sistemi ile Simültane Sistemi olmak üzere iki farklı yapıda sistemden oluşur.

Kritik ve önemli bir ihtiyaç

çok geniş bir sektörel kullanım alanına sahip olan ses iletişim sistemleri, Fabrikalardan ofislere, alışveriş merkezlerinden havaalanlarına kadar bir çok sektörde çok önemli ve kritik bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Anons Müzik Yayın Konferans Sistemleri

Ücretsiz Keşif, Raporlama ve Projelendirme

Anons, Müzik Yayın ve Konferans sistemleri kurulumu öncesi, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak, istekleriniz ve elde edilen keşif verileri neticesinde size en uygun olan ürün grupları ve kurulacak sistemin genel yapısı, fiyatların da olduğu bir rapor halinde sunulur.Üzerinde hem fikir olunan keşif raporu doğrultusunda, tüm kriterler tekrar gözden geçirilerek projelendirilir ve onayınızla saha çalışmasına başlanır.

Kullanım alanları

Kullanım alanları oldukça geniştir. Sistemleri aynı zamanda Yangın ihbar gibi diğer güvenlik sistemlerine entegre etmek mümkündür. Sistemin yapısı, kurulum alanının büyüklüğüne ve bölge sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Anons Müzik Yayın Konferans Sistemleri

Ücretsiz Keşif Talebi

İhtiyacınız olan Anons, Müzik yayın ya da konferans sistemini, özellikleri ve fiyat bilgisiyle beraber tarafınıza bir rapor halinde sunuyoruz.

Anons, Müzik Yayın ya da Konferans Sistemine ihtiyacınız var fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Sorun değil! Yapmanız gereken sadece aşağıdaki butonu tıklayarak açılan sayfadaki kısa formu doldurmak. Müşteri Temsilcimiz randevu oluşturmak için sizi en kısa sürede arayacaktır.

Markalar

projelerimizde kullandığımız dünya çapında kabul gören markalar